1984 yılında ISUZU yedek parça BAYIliğiyle başlayan ticaret hayatımız, 1988 yılında "Yetkili Servis" statüsüne geçerek devam etmiştir. 1997 yılında EGE OTOMOTİV SAN. TİC. LTD. ŞTİ'yi kurarak servis, yedek parça ve kaporta birimlerini bir araya toplanmıştır. Halen yetkili servis olarak tüm çalışmalarımız devam etmektedir.

Şirketimiz uzun yıllar otomotiv sektöründe yer alan 3 ortaktan oluşmaktadır. Ortaklarımız Mehmet Gürcanoğlu 47 yıldır, Mustafa Metin 25 yıldır ve Hasan Gürcanoğlu 20 yıldır sektörün içerisinde bulunmaktadır.

1997 yılında servisimizde TSE 12047 tam yetkili servis belgesini almıştır. O günden bu yana BAYIliğini yaptığımız ISUZU firmasında bir çok başarıya imza atmıştır.

Servisimizde ISUZU BAYIliğinin yanı sıra, halen anlaşmalı sigortalarla başka marka kamyonetlerinde (Mitsubishi - Hino- Hundai) kaporta mekanik ve elektrik işleri yapılmaktadır.

Servisimizin yaklaşık 20 kişilik konusunda uzman personel kadrosu ile çalışmaktadır. Bölgedeki birçok servis ve yedek parça işleriyle uğraşan firmalara da yedek parça konusunda hizmet vermektedir.

"Çalışmadan, öğrenmeden, yorulmadan rahat yaşamanın yollarını aramayı alışkanlık haline getirmiş milletler, evvela haysiyetlerini, sonra hürriyetlerini ve daha sonra da istikballerini kaybetmeye mahkumdurlar." M. KEMAL ATATÜRK

Atamızın bu sözü temel ilkemizdir. Bu doğrultuda önümüzdeki yıllarda da kaliteli, hesaplı ve dürüst ticaret anlayşımız devam edecektir.